31 Październik 2014    |    Imieniny: Łukasza, Urbana, Augusta

Stan rzek   Tłumacz      Do celu     Allegro         

rejestracja      logowanie     


Polecane Artykuły

 

Klasyfikacja indywidualna JLŁ z lat 2007-2010 (pierwsza 30-tka zawodników)

Lp.

I JLŁ 2007

II JLŁ 2008

III JLŁ 2009

IV JLŁ 2010

1

Kręcigłowa Dariusz (Sł)

Polakowski Wincenty (Gd)

Matusiak Arkadiusz (Gd)

Armatys Piotr (NS)

2

Miotk Arkadiusz (Gd)

Miotk Arkadiusz (Gd)

Wawryka Andrzej (Gd)

Konieczny Piotr (Ks)

3

Matusiak Arkadiusz (Gd)

Konieczny Piotr (Ks)

Gołofit Grzegorz (Lu)

Woźny Robert (Ks)

4

Leszczyk Piotr (Pi)

Armatys Piotr (NS)

Bąk Ryszard (Lu)

Pankiewicz Oskar (NS)

5

Stochaj Mateusz (Gd)

Słomka Marcin (Kr)

Konieczny Piotr (Ks)

Wenit Józef (NS)

6

Styn Ryszard (Gd)

Janas Bogdan (JG)

Kubacki Adam (Sł)

Mikulski Konrad (Le)

7

Andrzejewski Artur (Pi)

Buśkiewicz Zbigniew (Sł)

Rapiej Bartosz (Pr)

Cimała Anatol (BB)

8

Mikulski Konrad (Le)

Janik Jan (Ks)

Ostafin Łukasz (Kr)

Walczyk Marek ((Ks)

9

Pszczółkowski Piotr (By)

Pilszek Rafał (Le)

Armatys Piotr (NS)

Kręcigłowa Dariusz (Sł)

10

Wawryka Andrzej (Gd)

Zasadzki Andrzej (Kr)

Dziadura Mieczysław (Kt)

Zając Józef (Op)

11

Szepieniec Wojciech (Ks)

Jankowski Edward (Sł)

Podgórny Adam (Op)

Lisiewski Bogdan (Ks)

12

Konieczny Piotr (Ks)

Rapiej Bartosz (Pr)

Brach Sławomir (NS)

Marchewka Piotr (Ks)

13

Guzdek Stanisław (BB)

Znaniec Jan (NS)

Chraca Józef  (NS)

Wieczorek Tomasz (Wr)

14

Chudy Tadeusz (NS)

Mikulski Konrad (Le)

Kręcigłowa Dariusz (Sł)

Kruszecki Marek (BB)

15

Zieleniak Piotr (Lu)

Wawryka Andrzej (Gd)

Mikulski Konrad (Le)

Tobiasz Robert (Ks)

16

Łada Robert (Ko)

Chraca Józef  (NS)

Trzaskoś Artur (Ks)

Mróz Krzysztof (Kt)

17

Słomka Marcin (Kr)

Zieleniak Piotr (Lu)

Ormiański Sławomir (NS)

Pilszek Rafał (Le)

18

Białoń Krystian (Kr)

Lach Józef (NS)

Gerula Grzegorz (Pr)

Borowiec Wacław (Ks)

19

Mozdyniewicz Marian (NS)

Szymala Kazimierz (BB)

Woźny Robert (Ks)

Telesz Wojciech (Ks)

20

Bielecki Wojciech (Po)

Ostafin Łukasz (Kr)

Jedliński Przemysław (JG)

Ostafin Łukasz (Kr)

21

Błaszczak Gerard (Po)

Woźny Robert (Ks)

Wojewódka Dariusz (Op)

Biernat Krzysztof (Kt)

22

Kościuk Grzegorz (Sł)

Pawłowski Rafał (Pr)

Zieleniak Piotr (Lu)

Zieleniak Piotr (Lu)

23

Błochowiak Borys (Sł)

Mularczyk Robert (Ma)

Szczygieł Artur (NS)

Bogdan Antoni (NS)

24

Zając Paweł (Op)

Smorawiński Waldemar (Gd)

Zając Józef (Op)

Chraca Józef  (NS)

25

Polakowski Wincenty (Gd)

Baklarz Ryszard (BB)

Guzdek Stanisław (BB)

Wawryka Andrzej (Gd)

26

Burda Lucjan (Ks)

Urbanik Edward (Ks)

Polakowski Wincenty (Gd)

Trzaskoś Artur (Ks)

27

Ciemny Marek (JG)

Grabowski Jacek (Sł)

Marchewka Piotr (Ks)

Smagoń Andrzej (BB)

28

Zasadzki Andrzej (Kr)

Andrzejewski Artur (Pi)

Słomka Marcin (Kr)

Skałuba Sławomir (Lu)

29

Borowiec Wacław (Ks)

Telesz Wojciech (Ks)

Biernat Krzysztof (Kt)

Adamów Jan (W

30

Kubacki Adam (Sł)

Pszczółkowski Piotr (By)

Andrzejewski Artur (Pi)

Łukasik Łukasz (Wr)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa JLŁ z lat 2007-2010 (pierwsza 10-tka drużyn)

Lp.

I JLŁ 2007

II JLŁ 2008

III JLŁ 2009

IV JLŁ 2010

1

KM Neptun Gdańsk 3

WKS Kraków Myślenice

GWKS Neptun Gdańsk

WKS Krosno 3

2

KM Neptun Gdańsk 2

WKS Słupia Słupsk 1

WKS Dunajec 1

WKS Krosno Sanok Miasto 2

3

WKS Słupia Słupsk 1

WKS Sansport Dynów

WKS Słupia Słupsk

SMKS Wrocław

4

NKS PZW Piła

WKS Neptun Gdańsk 2

WKS Krosno 1

WKS Bystrzyca Lublin 2

5

WKS Krosno 1

WKS Dunajec 1

WKS Bystrzyca Lublin 1

GWKS Neptun Gdańsk

6

WKS Poznań

WKS Neptun Gdańsk 1

WKS Krosno 2

WKS Bielsko-Biała Wadowice

7

WKS Legnica

WKS Słupia Słupsk 2

WKS Kraków 2–Myślenice

SKWM Thymallus Opole

8

WKS Słupia Słupsk 2

WKS Krosno 1

KWM Thymallus Opole

WKS Słupia Słupsk

9

WKS Kraków Kleparz

WKS Kraków Kleparz

KMW Alexandra Nysa

WKS Kraków 2 Myślenice

10

WKS Kraków Myślenice

WKS Krosno 2

WKS Sansport Dynów 1

WKS Dunajec 1

 

Symbol przynależności zawodnika do okręgu PZW: BB-Bielsko Biała, By-Bydgoszcz, Gd-Gdańsk, JG-Jelenia Góra, Ko-Koszalin, Kr-Kraków, Ks-Krosno, Kt-Katowice, Le-Legnica, Lu-Lublin, NS-Nowy Sącz, Op-Opole, Pi-Piła,

Pr-Przemyśl, Po-Poznań, Sł-Słupsk, Wb-Wałbrzych, Wr-Wrocław.

 

Największe lipienie złowione na Łupawie w latach 2007-2010 (19 najdłuższych ryb)

Lp.

Zawodnik

Klub

Długość

Rok

1

Marchewka Piotr

WKS Krosno Jasło Miasto 1

46,0 cm

2010

2

Grabowski Jacek

WKKS Słupsk

45,4 cm

2010

3

Bąk Ryszard

WKS Scierra Bystrzyca Lublin 1

44,0 cm

2007

4-5

Guzdek Stanisław

WKS Bielsko-Biała 2

43,7 cm

2009

4-5

Krokos Jan

WKS Krosno 1

43,7 cm

2010

6-7-8

Litwin Adam

Alexandra Nysa

43,3 cm

2010

6-7-8

Miśkowiec Wojciech

Dunajec Mszanka

43,3 cm

2010

6-7-8

Słomka Marcin

WKS Kraków Myślenice

43,3 cm

2009

9

Chraca Józef

WKS Nowy Sącz Koło nr 16 Nowy Targ

43,0 cm

2009

10-11

Andrzejewski Artur

NKS Piła

42,6 cm

2009

10-11

Baliszewski Mariusz

KM Neptun Gdańsk

42,6 cm

2007

12-13-14-15

Kowalski Marek

WKS Dunajec Mszanka

42,5 cm

2009

12-13-14-15

Kruszecki Marek

WKS Bielsko-Biała Wadowice

42,5 cm

2010

12-13-14-15

Mikulski Konrad

WKS Legnica

42,5 cm

2008

12-13-14-15

Zyzik Robert

WKS Pod Prąd Częstochowa

42,5 cm

2007

16

Leszczyk Piotr

NKS Piła

42,3 cm

2007

17-18

Adamów Jan

Sensas Pionier Wałbrzych

42,2 cm

2010

17-18

Gerula Grzegorz

Sansport Dynów

42,2 cm

2010

19

Rapiej Bartosz

Sansport Dynów

42,0 cm

2010

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież